Zostań strażnikiem miejskim. Zarobki 4300 zł plus dodatki

Zostań strażnikiem miejskim. Zarobki 4300 zł plus dodatki

15 kwietnia 2021 Wyłączono przez redaktor

Straż miejska w Gliwicach szuka pracowników.

Obecnie prowadzony jest nabór do pracy na wolne stanowisko urzędnicze strażnik miejski. Stanowisko docelowe młodszy specjalista – starszy inspektor.

Proponowane warunki finansowe: wynagrodzenie zasadnicze do 4300 zł, dodatek stażowy do 20%, miesięczne nagrody motywacyjne do 500 zł oraz nagrody za szczególne osiągnięcia powyżej 400 zł w systemie miesięcznym półrocznym i rocznym.

Straż wymienia dodatkowe atuty takie jak: praca biurowa w klimatyzowanych pomieszczeniach, finansowanie dodatkowych uprawnień (KPP – kwalifikowana pierwsza pomoc, do prowadzenia pojazdów uprzywilejowanych, użytkowania urządzeń przeznaczonych do obezwładniania energia elektryczną (TASER), możliwość korzystania z własnej siłowni oraz hali sportowej, udziału obowiązkowy w cotygodniowym szkoleniu w zakresie technik interwencji i samoobrony w tym użycia środków przymusu bezpośredniego w tym urządzeń Taser X2 oraz X26, systematyczne szkolenie z udzielania pierwszej pomocy, praca w młodym i dynamicznie rozwijającym się zespole, jednostka nastawiona na rozwój pracowników.

Dokumenty można składać do 26 kwietnia 2021 r.