Utrudnienia na Pszczyńskiej

Utrudnienia na Pszczyńskiej

24 lipca 2023 Wyłączono przez redaktor

Zmieniła się organizacja ruchu w rejonie skrzyżowania ulic Pszczyńskiej i Panewnickiej. Powodem jest budowa kanalizacji deszczowej.

„Prace prowadzone będą etapami. W pierwszym zamknięty będzie wlot z ulicy Pszczyńskiej do ul. Panewnickiej. Ruch na ul. Pszczyńskiej zachowany zostanie w obu kierunkach” – informuje ZDM Gliwice.

„W związku z zamknięciem przejazdu ul. Panewnicką wprowadzono objazd. Kierowcy jadący ul. Pszczyńską w kierunku Przyszowic, nie mają możliwości skrętu w ul. Panewnicką. Objazd poprowadzono ul. Pocztową, następnie ul. Dolną do ul. Kujawskiej.

Jadący ul. Pszczyńską, w kierunku centrum miasta, aby dojechać do ul. Panewnickiej muszą kierować się do ul. M. Skłodowskiej-Curie, a następnie w ul. Kujawską.

Poruszający się ul. Kujawską w kierunku centrum, aby dojechać do ul. Pszczyńskiej powinni korzystać z objazdu wyznaczonego ul. Łużycką, następnie ul. Lutycką. Kierowcy jadący w przeciwnym kierunku pojadą ul. Kujawską, Dolną, Pocztową do ul. Pszczyńskiej” – informuje Zarząd Dróg Miejskich w Gliwicach.