Utrudnienia drogowe w centrum Gliwic na dłużej

Utrudnienia drogowe w centrum Gliwic na dłużej

28 czerwca 2023 Wyłączono przez redaktor

„Do końca lipca pozostanie zamknięty przejazd ul. Bohaterów Getta Warszawskiego – na odcinku od skrzyżowania z ul. Zwycięstwa do skrzyżowania z ul. Stanisława Byliny” – zapowiada Zarząd Dróg Miejskich w Gliwicach.

Wyłączonym z ruchu odcinkiem – poruszają się jedynie autobusy ZTM oraz dojeżdżający do posesji – posiadający zezwolenia wykonawcy robót.

Objazd dla kierowców – w związku z zamknięciem części Bohaterów Getta Warszawskiego – wyznaczony jest odcinkiem Drogowej Trasy Średnicowej.
Kierowcy poruszający się w kierunku centrum, jadą od ronda im. Stanisława Byliny do ul. Sienkiewicza, gdzie muszą wjechać na Drogową Trasę Średnicową, a następnie zjeżdżają do ul. Dworcowej. Objazd do ul. Toszeckiej poprowadzono: zjazdem z ul. Dworcowej na Drogową Trasę Średnicową, następnie przez rondo im. Stanisława Byliny i wyjazd do ul. Bohaterów Getta Warszawskiego.

Wyjątkowo! w każdą środę – na czas cotygodniowego zamknięcia tunelu – objazd poprowadzony jest wyłączonym z ruchu odcinkiem ul. Bohaterów Getta Warszawskiego.
Bohaterow GW schemat