Tych osób szuka policja. Gdy się zgłoszą, to ich wizerunki nie zostaną ujawnione

Tych osób szuka policja. Gdy się zgłoszą, to ich wizerunki nie zostaną ujawnione

10 marca 2021 Wyłączono przez redaktor

Wydział kryminalny III komisariatu prowadzi postępowanie w sprawie kradzieży z włamaniem, polegających na przełamaniu elektronicznego zabezpieczenia karty płatniczej poprzez wykonanie dziewięciu nieautoryzowanych płatności zbliżeniowych na terenie placówek handlowych i gastronomicznych w Gliwicach.

Do przestępstwa doszło 26 stycznia br. Śledczy dążą do ustalenia tożsamości widocznych na stopklatkach filmu nieznanych osób. Zarejestrowani przez kamerę monitoringu mężczyzna i kobieta podejrzewani są o popełnienie przestępstwa. Do tej pory detektywom nie udało się ustalić ich tożsamości.
– Czasowo publikujemy zamazane wizerunki sprawców, dając im tym samym szansę na zgłoszenie się w III komisariacie przy ul. Pszczyńskiej – do 16 marca. Po tym terminie wizerunki zostaną opublikowane z prosbą do internautów, którzy rozpoznają lub pedejrzewają kogo zarejestrował monitoring – informuje policja.

Kontakt z prowadzącym postępowanie: st. sierż. Adrian Wróblewski tel. 47 859 03 22, adrian.wroblewski@gliwice.ka.policja.gov.pl