Niezależne forum ludzi kultury w Gliwicach

Niezależne forum ludzi kultury w Gliwicach

8 czerwca 2022 Wyłączono przez redaktor

Już niebawem w Gliwicach nowa, ciekawa inicjatywa.

„Twórcy, Organizatorzy, Animatorzy kultury w naszym mieście! Miłośnicy Sztuki!
Obserwacje życia kulturalnego w Gliwicach w ostatnich latach doprowadziły do wniosku, że nie znamy się wzajemnie, a silne środowisko kulturalne nie istnieje. Aby temu przeciwdziałać wpadliśmy na pomysł, żeby zaprosić Was na spotkanie, na którym się poznamy i polubimy – i w ten sposób będziemy mogli dokonać zmiany paradygmatu naszych działań z rywalizacji na współpracę i synergię!” – napisali organizatorzy.

Zapraszamy zatem do Teatru “Stara Kotłownia” przy ul. Barlickiego (w budynku MDK, w podziemiach) dnia 14 czerwca w godzinach od 18:30 do 21:00 (zapisy pod tekstem w formularzu).

Mile widziani są przedstawiciele wszystkich Muz. W czasie spotkania przewidujemy 2 części:
– networkingową, podczas której każdy bez wyjątku uczestnik w określonym (krótkim!) czasie będzie mógł przedstawić siebie i swoją działalność oraz powiedzieć, jakie ma potrzeby dotyczące organizacji życia kulturalnego w Gliwicach
– dyskusyjną, nastawioną na wypracowanie propozycji, które zostaną przedstawione władzom miasta.
Proszę o zgłoszenie udziału poprzez załączony formularz, ponieważ:
– liczba miejsc jest ograniczona i jeżeli okaże się, że jest dużo więcej chętnych, będziemy szukać większej sali
– musimy dostosować scenariusz tego spotkania do liczby zgromadzonych (np. regulując czas, jaki każdy otrzyma na swoją mikroprezentację).
Dla tych co na morzu: będzie możliwość obserwowania spotkania online oraz pisania na czacie, który zostanie zachowany i przeczytany po spotkaniu – link zostanie przesłany przed spotkaniem.
„Mamy nadzieję, że spotkanie to zapoczątkuje rozliczne formy dialogu i współpracy i zaowocuje wieloma pięknymi wydarzeniami kulturalnymi i poprawą funkcjonowania miasta w tym obszarze” – informują organizatorzy.

Organizatorzy:
Justyna Dziuma – tel. 507075679
Aleksander Smoliński – tel. 501173968

Link do formularza do rejestracji: https://cutt.ly/YHQ9sW9