Czy Ania z Gliwic wygra „The Voice Kids”?

Czy Ania z Gliwic wygra „The Voice Kids”?

28 kwietnia 2023 Wyłączono przez redaktor

Zwycięzcę popularnego programu telewizyjnego „The Voice Kids” poznamy już w najbliższą sobotę, 29 kwietnia. Do końcowego etapu muzycznej rywalizacji zakwalifikowało się troje uczestników z każdej drużyny. Wśród nich znalazła się Ania Laskowska z Gliwic!

Szósta edycja programu telewizyjnego „The Voice Kids”, w której udział wzięło dwoje utalentowanych młodych wokalistów z Gliwic: Ania Laskowska i Maks Piwko, dobiega końca. W muzycznej rywalizacji wciąż pozostaje Ania – uczennica klasy fortepianu w Państwowej Szkole Muzycznej I i II stopnia w Gliwicach. Przed nastolatką szansa na wygranie głównej nagrody, którą jest kontrakt fonograficzny oraz 50 tys. zł.

Ania Laskowska z powodzeniem przeszła etap przesłuchań w ciemno, po którym każdy trener podzielił swoją drużynę na sześć tercetów. Młoda przedstawicielka naszego miasta trafiła do grupy z Darią Malicką i Julią Dąbrowską. W Bitwach, czyli kolejnym etapie show, dziewczynki zaprezentowały piosenkę „Promise Me” Beverley Craven. Trenerom najbardziej spodobał się występ w wykonaniu Ani i to właśnie ona zakwalifikowała się do etapu Sing Off, a potem przeszła prosto do finału!

Rozstrzygnięcie muzycznej rywalizacji między młodymi wokalistami odbędzie się już w najbliższą sobotę.

fot. materiały prasowe